Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6308
Stary 17.07.2014, 12:28
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
To jest forum,wyrazam swoje zdanie....
Mieszkam w wolnym kraju i mam do tego prawo...

PS. Do poplecznikow Jacka... powodzenia w budowaniu nowej elitarnej Wisły...
Niestety ale mylisz się, masz prawo do wyrażania poglądów ale z poszanowaniem godności innych osób. Ty nie chcesz wolnego kraju, wolność ma polegać na tym, że Ty masz prawo lżyć i obrażać ludzi, którzy myślą inaczej? Nie widzisz w tej wolności błędu logicznego i to dosyć prostego?

Co do prawa w Polsce:

"art. 212 KK
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

Więc nie jest tak, że bezkarnie możesz j***ć kogo chcesz za to, że myśli inaczej. Przypominam, że to komuna karała ludzi za poglądy. A ponoć za komuną nie jesteś.
Odpowiedz cytując