Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6304
Stary 17.07.2014, 12:22
Ludzie, wy chyba jesteście bardziej nienormalni niż sądzicie, co wy myśleliście że będziecie niszczyć to co Wiśle udaje się budować, będziecie żądać czego wam się chce i to dostaniecie? Mam nadzieje że Bednarz w stosunku do was nie zmieni Nigdy swojego stawiska jako Prezes Wisły Kraków. Takie zachowanie jak wasze należy tępić gdyż to wy tak naprawdę szkodzicie temu klubowi.
Odpowiedz cytując