Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
6304
17.07.2014, 12:22
Ludzie, wy chyba jesteście bardziej nienormalni niż sądzicie, co wy myśleliście że będziecie niszczyć to co Wiśle udaje się budować, będziecie żądać czego wam się chce i to dostaniecie
? Mam nadzieje że Bednarz w stosunku do was nie zmieni Nigdy swojego stawiska jako Prezes Wisły Kraków. Takie zachowanie jak wasze należy tępić gdyż to wy tak naprawdę szkodzicie temu klubowi.
marcin19876
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin19876
Znajdź inne posty napisane przez marcin19876