63.5 Kg napisał(a):

A kto Wam kur...powiedział ze SKWK pomalowalo
Rownie dobrze to moglo być 2malolatow którzy chcieli zablysnac ...
Wiec przestańcie pierd....
Lepiej sobie rozlozcie na czynniki pierwsze wypowiedz tej lysej paly bo to istny blady strach pada....
|
Jasne.
To nie skwk rzucało race.
To nie skwk malowało po obiektach Wisły.
Nie ma dowodów.
Sam Bednarz rzucał race, żeby móc pozbyć się skwk, a teraz sam na siebie wymalował napisy.
To taki cwany kozak.
Jutro sam na siebie złoży skargę i sam się zwolni.