|
Pan Bednarz na bank nie posiedzi tu długo ale wiecie co? On możliwe ze przegra z nami i kibice wrócą na stadion. Lecz tak naprawdę będzie wygranym bo znajdzie posadę gdzieś w strukturach rządowych, walki z kibicami na naszych stadionach. Jest uparty a w naszym kraju nie ma dużo ludzi w strukturach rządowych aby walczyć z bezpieczeństwem na stadionach. I można by powiedzieć z czasem poszedł z naszego klubu mamy spokój ale znajdą się kolejni naśladowcy którzy nie będę robić syfu w klubie lecz syf będą zrzucać na dane kluby.
To taki tekst gdybajacy i odbiegający od tematu.
... On chyba walczy o coś większego niż prowadzenie klubu w Ekstraklasie....
Powód: Lit
Ostatnio edytowane przez wordbatata : 17.07.2014 o godz. 12:05.
|