Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6295
Stary 17.07.2014, 12:00
Bedac przedstawicielem takiej Biedronki to po takiej akcji bym sie mocno zastanwoil czy wchodzic w sponsoring klubu z takimi "kibicami" zeby potem nie musiec odmalowywac wszystkich sklepow w Krakowie czy okolicy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując