|
Ludogorets wczoraj 4-0 na luziku pokonał podobny zespół .....bez wielkiej kasy też można dobrze sie w pucharach prezentować.
Berg im wmówił mentalność zwycięzców i chyba dlatego nie biegali.
Słabi grajkowie z bardzo dużymi kontraktami i pięknymi fryzurami , tak można podsumować nasz FC Hollywood
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.07.2014 o godz. 10:49.
|