|
Klub (S.A.) napisał że nie przyszli kibice (SKWK) zaproszeni na posiedzenie RN w dniu 11 lipca i że nadal klub czeka na dialog.
a SKWK pisze że to kłamstwo bo oni przyszli .... wprawdzie 2 lipca ale co to ma do rzeczy ....
i jeszcze ten ubecki zwyczaj nagrywania bez ostrzeżenia i szachowania opublikowaniem jak mniemam poufnych rozmów ....
ale to nic nowego już raz SKWK upubliczniło co mówił Bednarz w rozmowie z SKWK ... kiedy błagając o spokój na derbach "dopuścił" race chyba na Zawiszy.
Panowie z SKWK słyszeliście coś o zasadach takich rozmów ?
dla mnie smarkateria i żenada
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|