wolfy napisał(a):

Miał być (cytuję) dialog społeczny, więc przedstawiciele (cytuję) "elity stadionowej" też powinni byli chyba wziąć w nim udział? Dla dobra Wisły zabrać głos w jej sprawie?
Olali Was, czy po prostu nie chciało się ruszyć dupy sprzed komputera?
|
Nie.
Nie olali.
Wisła SA i jej zarząd, tudzież Rada Nadzorcza akurat nas tam reprezentowali.
Tak trudno pojąć?
Wolfy, a Ty byłeś? Czy Cię olali?
Aha. Zapomniałem: przecież i tak na Wisłę nie chodzisz. To Ci ułatwia "bojkot".
ps.
Żeby nie było, że zmyślam:
wolfy z 11.06.2014, 18:04 napisał(a):
Ale tak jak wspomniałem - jestem tylko jednym gościem, rzadko pojawiającym się na stadionie (ostatnio wcale ) i nic nie znaczę
|