Karherop napisał(a):

Pachnie to niezłym szantażem. Takim, za którym ludzie się nie uginają, ale stają się jeszcze bardziej oporni.
Abstrahując od motywów działania skwk oraz Wisły SA, taka zagrywka ze strony skwk tylko zaogni konflikt i nawet odejście Bednarza może nie sprawić że skwk wróci na stadion.
Nic dobrego z tego nie wyniknie.
|
no nic dobrego nie wynika z działania Bednarza odkilku lat. I tyle jeśli chodzi o Twoją wypowiedź. Z takimi ludzki jak Pilch trzeba postępować dokładnie tak samo jak On postępuje z innymi.
On tylko ugina się przed twardym argumentem siły, a nie próśb i argumentów merytorycznych. Jemu zależy na burdelu, bo dzięki niemu egzystuje, gdyby wszystko sie unormowało i było proesjonalnie zarządzane, to ten Pan nie miałby czego szukać zarównow w T-F, jak i w Wiśle.