Widzę, że nikogo to nie zainteresowało więc przypomnę. Pojawił się raport E&Y na temat ekstraklasy. Wisła zajeła w nim generalnie 4 miejsce jak chodzi o ranking biznesowy. Budżet to 30 milionów a nie 16, co nie powinno dziwić gdyż Deloitte nie zaprzeczało, że bierze pod uwagę tylko część wpływów za to najbardziej "trwałych".
Cały raport dostępny tutaj.
http://www.deloitte.com/assets/Dcom-...014_final2.pdf