Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
7725
16.07.2014, 14:29
Lada moment pojawią się wypowiedzi : "teraz możemy skupić się tylko na lidze", "za rok się uda!", "byliśmy lepsi, ale to przeciwnik strzelił decydującą bramkę" ...
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty