|
Pachnie to niezłym szantażem. Takim, za którym ludzie się nie uginają, ale stają się jeszcze bardziej oporni.
Abstrahując od motywów działania skwk oraz Wisły SA, taka zagrywka ze strony skwk tylko zaogni konflikt i nawet odejście Bednarza może nie sprawić że skwk wróci na stadion.
Nic dobrego z tego nie wyniknie.
|