Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6231
Stary 16.07.2014, 13:47
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Akurat tego fragmentu który cutujesz nie mogę sobie przypomnieć, no ale moge sie mylić.

NAtomiast na 90% nie było tego fragmentu:
Cytat:
Warto nadmienić, iż w/w Panowie ze zrozumieniem przyjęli wiele naszych propozycji, a o wielu sprawach dotyczących Prezesa Wisły SA Jacka Bednarzadowiedzieli się po raz pierwszy, przynajmniej tak twierdzili. Doszli też do wniosku, że problemem jest brak komunikacji między Radą Nadzorczą Wisły Kraków SA a kibicami.

Jak widać, tekst 'oświadczenia' cały czas płynie.
Mogę założyć się o spore pieniądze, że ten fragment był w pierwotnej wersji i myślę ze sporo osób, które czytały artykuł to potwierdzi
P.S Teorie spiskowe to w innym wątku.
Odpowiedz cytując