Lukasz napisał(a):

Akurat tego fragmentu który cutujesz nie mogę sobie przypomnieć, no ale moge sie mylić.
NAtomiast na 90% nie było tego fragmentu:
Cytat:
|
Warto nadmienić, iż w/w Panowie ze zrozumieniem przyjęli wiele naszych propozycji, a o wielu sprawach dotyczących Prezesa Wisły SA Jacka Bednarzadowiedzieli się po raz pierwszy, przynajmniej tak twierdzili. Doszli też do wniosku, że problemem jest brak komunikacji między Radą Nadzorczą Wisły Kraków SA a kibicami.
|
Jak widać, tekst 'oświadczenia' cały czas płynie.
|
Mogę założyć się o spore pieniądze, że ten fragment był w pierwotnej wersji i myślę ze sporo osób, które czytały artykuł to potwierdzi

P.S Teorie spiskowe to w innym wątku.