Lukasz napisał(a):

Widzę ze afera taśmowa ma naśladowców.
Co to merutum - niestety dla mnie teksty z tej strony są mało miarodajne. Poza tym że zieją jadem, zaiweraja w sobie sprzeczności - z tekstu wynika że rozmowy prowadzone były z Pilchem i Pawelczykiem (RN). Niby kolesie kręcą, nie chca rozmawiać, nie odbieraja telefonów, a jednak na koniec przeczytać można iż:
Ustalmy generalnie jedna rzecz. Ani RN ani Bednarz nie traktuje przedstawicieli kibiców jako równorzędnych partnerów. Myśle że po nagranu rozmów się to nie zmieni na plus (jak dla mnie to o jeden most za daleko). Ale oczywiście suma sumarum winny jest wszyskiemu Bednarz.
|
Mając takie doświadczenie współpracy z tymi PANAMI, to nie dziwię się, że ktoś w koncu nagrał te rozmowy. Aby nie było tylko słowo przeciw słowu.
O reszcie nawet nie będę pisał, bo jestes tak samo wiarygodny jak Bednarz...