Niestety bez Wisły, ale od dzisiaj ruszają europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Na początek Legia w TVP 1, początek studia o godz. 20:25, mecz o godz. 20:40
Będzie to jedyny mecz który pokaże telewizja bo transmisji meczów Lecha Poznań, Ruchu Chorzów i Zawiszy Bydgoszcz nie opłaca się przeprowadzać.
http://www.satkurier.pl/news/102922/...ransmisji.html