Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7721
Stary 16.07.2014, 08:23
Niestety bez Wisły, ale od dzisiaj ruszają europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.

Na początek Legia w TVP 1, początek studia o godz. 20:25, mecz o godz. 20:40

Będzie to jedyny mecz który pokaże telewizja bo transmisji meczów Lecha Poznań, Ruchu Chorzów i Zawiszy Bydgoszcz nie opłaca się przeprowadzać.

http://www.satkurier.pl/news/102922/...ransmisji.html
Ostatnio edytowane przez heoij : 16.07.2014 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując