Karherop napisał(a):

Komentarz z jednego użytkowników
Cytat:
|
Jest szansa, że sytuacja finansowa Wisły Kraków poprawi się w najbliższym czasie. Wczoraj informowaliśmy o pogłoskach, w myśl których do "Białej Gwiazdy" mają zostać sprowadzeni piłkarze za pieniądze tajemniczego sponsora. Sytuacja wygląda nieco inaczej, bo nie pojawił się "dobry wujek", który kupiłby Wiśle zawodników, choć zastrzyk gotówki do kasy klubu z ul. Reymonta jest bardzo prawdopodobny.
|
Cytat:
|
A za wszystkim stoją takie firmy, jak: Biedronka, Ferrari i jeden z banków. Jest spora szansa, by logo przynajmniej jednej z tych firm wkrótce trafiło na koszulki piłkarzy Wisły, a w chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że najbliżej tego jest Biedronka
|
Cytat:
Z naszych informacji wynika, że już teraz w Wiśle powiało na tyle dużym optymizmem, że właściciel klubu, Bogusław Cupiał wydał polecenie przygotowania listy potencjalnych transferów, których klub mógłby dokonać jeszcze do końca okna transferowego, czyli do 31 sierpnia. Nie było to zresztą specjalne trudne zadanie, bowiem skauci "Białej Gwiazdy" zawodników mają wyselekcjonowanych już od dłuższego czasu, a jedynym - choć kluczowym w tej sprawie - problemem pozostawał do tej pory brak pieniędzy.
l
|
źródło Dziennik Polski