Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.07.2014, 22:51
Ja bym akurat nie patrzył, że w zeszłym sezonie słabo/beznadziejnie graliśmy na wyjazdach. Teraz mamy nowy sezon, nowe nadzieje i oczekiwania. Liczę na skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:1. Liczę również na występ przynajmniej 1 młodego, aby powoli zdobywał ligowe doświadczenie. Dobrze byłoby ujrzeć 3, ale to mało realne.

W pierwszym meczu fajerwerków z naszej strony się nie spodziewam i zapewne będzie jakaś toporna gra jednak mam nadzieje, że tak nie będzie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując