fresh.cie napisał(a):

|
W wyżej podanym linku na lovekrakow.pl można znaleźć komentarz, że Mielcarski ponoć dostał propozycję objęcia prezesury w Wiśle. Ktoś słyszał jakiekolwiek podobne brednie na mieście, bo ja pierwsze słyszę, takiej plotki to ani razu nie usłyszałem?
|
Takie obrót sprawy by mi się bardzo podobał, ale pewnie to tylko plotki, zobaczymy, czas pokaże
