Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6195
Stary 15.07.2014, 20:49
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Do dzisiaj nie mogę się nadziwić temu, że Wisła weszła we współpracę z UFA. Dla mnie to jakiś kompletnie poroniony pomysł, i mógł go podsunąć tylko jakiś zakamuflowany wróg Wisły. Po tym co się stało przed meczem z Parmą w 1998 roku (ale i potem). Fakt, kierował wtedy tą firmą na Polskę Płaczyński, ale nie ma to znaczenia dla dzisiejszej oceny. Kto pamięta sprawę, ten wie o co chodzi. Nie będę rozwijał wątku, ale niestety może to być bardzo zły sygnał.
To co zaczynasz temat?

"Wiem, ale nie powiem". Jak w przedszkolu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując