Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9752
Stary 15.07.2014, 20:04
Powtarzałem to i będę powtarzać, że nie mogę chłopaka przeżałować. Miał super potencjał i bardzo chciał u nas grać, ale Wisła to piękny lecz z punktu zarządzania popier.... klub. Był do wyciągnięcia za nieduże, jak na tamte dla nas czasy pieniądze.
Odpowiedz cytując