Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6183
Stary 15.07.2014, 15:33
Ochłońcie ludzie bo się dzieję to samo co z VW. Póki co napisał to jakiś dziennikarz na twitterze, żadnych innych wieści nie słychać, uwierzę jak zobaczę na oficjalnej.

A nawet jeśli to prawda to wątpię by łysy wynegocjował sensowne warunki, pewnie znowu jakieś śmieszne pieniądze jak totolotek (dodatkowo część pójdzie do UFA i nie zdziwiłbym się gdyby był tam jeszcze jeden pośrednik).
Odpowiedz cytując