|
Ochłońcie ludzie bo się dzieję to samo co z VW. Póki co napisał to jakiś dziennikarz na twitterze, żadnych innych wieści nie słychać, uwierzę jak zobaczę na oficjalnej.
A nawet jeśli to prawda to wątpię by łysy wynegocjował sensowne warunki, pewnie znowu jakieś śmieszne pieniądze jak totolotek (dodatkowo część pójdzie do UFA i nie zdziwiłbym się gdyby był tam jeszcze jeden pośrednik).
|