wolałbym innnego sponsora, a Biedronkę co najwyżej na jakiegoś partnera biznesowego lub mniejszego sponsora- nie na przód koszulki.
Wiem, że alternatywą może być plajta spółki S.A. Ale nie wiem czy mimo wszystko w dłuższej perspektywie nie będzie to lepsze. Mamy za miedzą ....y, które wykorzystają ten fakt przeciwko nam... można na FB zobaczyć jak prezentowała by się nasza koszulka w przypadku tej firmy - tragedia...Oczywiście w perspektywy rachunku zysków i strat to lepiej mieć takiego niż żadnego.
Ale dlaczego nie mamy żadnego innego sponsora to już Wolfy wyżej napisał.
Co do samej plotki - tylko plotka i nic więcej.