Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6182
Stary 15.07.2014, 15:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widać, że za Smudą ciągną nie tylko byli piłkarze, ale nawet sponsorzy
Każdy sponsor w naszej sytuacji dobry, a Biedronka to market jak każdy inny. Kiedyś to faktycznie był syf nieziemski z tymi ich półproduktami z marek własnych, ale obecnie? Nie sądzę, żeby czymkolwiek odstawali od Tesco czy Carrefoura. Co najwyżej od Kauflandu
wolałbym innnego sponsora, a Biedronkę co najwyżej na jakiegoś partnera biznesowego lub mniejszego sponsora- nie na przód koszulki.

Wiem, że alternatywą może być plajta spółki S.A. Ale nie wiem czy mimo wszystko w dłuższej perspektywie nie będzie to lepsze. Mamy za miedzą ....y, które wykorzystają ten fakt przeciwko nam... można na FB zobaczyć jak prezentowała by się nasza koszulka w przypadku tej firmy - tragedia...Oczywiście w perspektywy rachunku zysków i strat to lepiej mieć takiego niż żadnego.

Ale dlaczego nie mamy żadnego innego sponsora to już Wolfy wyżej napisał.

Co do samej plotki - tylko plotka i nic więcej.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.07.2014 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując