Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27596
Stary 15.07.2014, 15:12
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Czyli pisałeś poważnie.
1, 2, 3, 4 - nie.
5 - NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiedyś głosowałem na PO.
Ale teraz to bym najchętniej wziął jakąś lagę i tych wszystkich s....ysynów z PO, PiS, PSL, SLD i resztę pognał przez Polskę do jakiegoś kamieniołomu. Jeszcze w każdej miejscowości musieli by przepraszać za to, że dbają tylko o własne kieszenie, a całą resztę mają gdzieś.
ironią wali
to stary pisowiec z tego tematu
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰