Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6180
Stary 15.07.2014, 15:06
Widać, że za Smudą ciągną nie tylko byli piłkarze, ale nawet sponsorzy
Każdy sponsor w naszej sytuacji dobry, a Biedronka to market jak każdy inny. Kiedyś to faktycznie był syf nieziemski z tymi ich półproduktami z marek własnych, ale obecnie? Nie sądzę, żeby czymkolwiek odstawali od Tesco czy Carrefoura. Co najwyżej od Kauflandu

Viper - weź człowieku idź na spacer, ochłoń. Nikt na nic nie narzeka w kwestii sponsora. Z tego co widzę, to większość ma podejście: "lepszy taki, niż żaden". Dzięki Jacusiowi Wisła to w tej chwili żadna marka.
Ja wiem, że bronienie łysego sabotażysty to obciach i żenua, ale sam sobie jesteś winien, nie odbijaj sobie tego na innych.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.07.2014 o godz. 15:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując