Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6172
Stary 15.07.2014, 13:19
Jedynie czego zawsze żałowałem to brak parkingów podziemnych na stadionie. Można by brać w tygodniu niskie opłaty za parking. Dużo ludzi by skorzystało. W dzień meczu parking dla osób z kartą kibica byłby darmowy, a dochód jakoś podzieliłby klub z miastem. Robienie ze stadionu supermarketu jest okropne. Już jeden jest po gorszej stronie Błoń.
Odpowiedz cytując