|
Jedynie czego zawsze żałowałem to brak parkingów podziemnych na stadionie. Można by brać w tygodniu niskie opłaty za parking. Dużo ludzi by skorzystało. W dzień meczu parking dla osób z kartą kibica byłby darmowy, a dochód jakoś podzieliłby klub z miastem. Robienie ze stadionu supermarketu jest okropne. Już jeden jest po gorszej stronie Błoń.
|