Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6169
Stary 15.07.2014, 12:29
Jezu jak widać wam się nie dogodzi. Pojawia się informacja, że firma oparta na międzynarodowym kapitale, która zainwestowała w tym kraju kilkaset milionów złotych. Mająca przychody na poziomie 30/40 miliardów złotych, chce zostać sponsorem klubu. To źle, bo jest właścicielem dyskontów z tanimi produktami.
Odpowiedz cytując