|
Jezu jak widać wam się nie dogodzi. Pojawia się informacja, że firma oparta na międzynarodowym kapitale, która zainwestowała w tym kraju kilkaset milionów złotych. Mająca przychody na poziomie 30/40 miliardów złotych, chce zostać sponsorem klubu. To źle, bo jest właścicielem dyskontów z tanimi produktami.
|