Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6162
Stary 15.07.2014, 11:14
LOL, brzmi to - choć może trochę zabawnie to jednak - bardzo fajnie. Biedronka nie jest symbolem prestiżu, wprost przeciwnie, jednak przy naszej sytuacji wpisuje się znakomicie w cały klimat. Gdyby do tego faktycznie pożegnano Bednarza (tak, tak - kiedyś go broniłem ;> ) to MOOOOŻE zacznie wracać względna normalność.
Odpowiedz cytując