|
LOL, brzmi to - choć może trochę zabawnie to jednak - bardzo fajnie. Biedronka nie jest symbolem prestiżu, wprost przeciwnie, jednak przy naszej sytuacji wpisuje się znakomicie w cały klimat. Gdyby do tego faktycznie pożegnano Bednarza (tak, tak - kiedyś go broniłem ;> ) to MOOOOŻE zacznie wracać względna normalność.
|