|
Dostaniemy raczej w dupe,może remis wyciągniemy. Łęczna to nie są goście do bicia,jak co po niektórym się wydaję.
Wiadomo jak nasze wyjazdy wyglądały w zeszłym sezonie,a mieliśmy i tak sporo szczęścia. Bo albo Misiek miał dzień konia i nas ratował,albo Głowa czyścił koniec końców wszystkie błędy innych.
Teraz Miśka nie ma,a czy Głowa zaliczy następny sezon życia i nam będzie dupsko ratował to życzę mu z całego serca...
Tak jak w obronie jest szansa,ze taki Czekaj i Uryga się przy Arku ogarnie-to w środku pomocy będzie masakra.
Nie ma ani Ostoji i Chrapka,którzy robili czarną robotę w środku i dawali jakikolwiek spokoju w rozegraniu. Zamiast tego będzie Dudka czy Uryga,dwa wolne elektrony Sarki i Guerrier na bokach i jeden wielki chaos.
Zapowiada się identyczny scenariusz jak pod koniec sezonu. Jak ofensywa(duet Stilic-Brożek) strzeli więcej niż stracimy to punkty będziemy ciułać,inaczej zapowiada się ciężki bój o ósemkę
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 14.07.2014 o godz. 23:38.
|