|
Pierwszy skład, nawet bez Ostoi i Donalda (?) powinien spokojnie dać sobie radę z Górnikiem. Na każdej pozycji mamy przewagę, pytanie tylko, czy drugi stoper obok Głowy nie zrobi czegoś absurdalnie głupiego (występ Nalepy z Legią czy Czekaja z Górnikiem) i czy Brożek da radę zagrać. Jeżeli nic z tego się nie stanie to raczej 3 punkty.
|