|
Ale ten czas zapieprza. Chwila moment i nowy sezon. Przeważnie jestem mega pesymistycznie nastawiony na wyniki naszej drużyny. Zresztą powody ku temu od kilku lat są, ale tym razem byłbym skłonny przypuszczać, że otwarcie sezonu rozpoczniemy od zwycięstwa.
Trzeba te mecz wygrać i zacząć od 3 pkt. bo później to może być różnie....
|