Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.07.2014, 22:29
Wisła w ciągu ostatnich 3 sezonów miała też problem z beniaminkami:
2013/14
Wisła - Zawisza 0-1 i 1-3

2012/13
Wisła - Piast 1-2 i 0-2
Wisła - Pogoń 0-2

2011/12
Wisła - Podbeskidzie 0-1

Już pomijając ten fakt wydaje mi się, że każdy wynik jest możliwy ale liczę na wygraną
Odpowiedz cytując