|
Wisła w ciągu ostatnich 3 sezonów miała też problem z beniaminkami:
2013/14
Wisła - Zawisza 0-1 i 1-3
2012/13
Wisła - Piast 1-2 i 0-2
Wisła - Pogoń 0-2
2011/12
Wisła - Podbeskidzie 0-1
Już pomijając ten fakt wydaje mi się, że każdy wynik jest możliwy ale liczę na wygraną
|