|
Senior Member
Offline
|
#6159

14.07.2014, 21:08
|
63.5 Kg napisał(a): 
Kur..... już rzygac się chce...
Kolejny dzień człowiek wraca do domu czyta brednie tego poje.....
Przykre...
Bylbym za tym żeby wprowadzić obowiązkowy ubior -garnitur i krawat-będzie elitarnie i chyba bezpiecznie...
|
................ https://www.youtube.com/watch?v=7sLiAebWM7U
|
|