wiślak 86 napisał(a):

|
jeżeli masz czas rano to polecam podjechać na giełdę w Balicach. kwiatów a kwiatów nie bedziesz wiedział co wybrać. tylko że oni bardzo wczesnie pracują. zobacz z resztą na stronie giełdy. zawsze mozesz zadzwonić do danego sprzedawcy i się umówić gdzieś na odbiór. ja czasami tak robię.
|
W Balicach nie ma zadnej gieldy jak cos to na Balickiej
