|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline
|
#6143

13.07.2014, 22:35
|
Cytat:
|
Prezes Wisły Jacek Bednarz zaznaczał niedawno, że odkąd na trybunach nie pojawią się protestujący fani, na stadionie nie doszło do żadnych ekscesów, łamania regulaminu.- Nie było ksenofobii, rasistowskich zachowań, wulgarnych przyśpiewek. Jeśli to odpowiadało kilku tysiącom ludzi, którzy przychodzili na mecze, to wierzę, że może być ich więcej. Stanie się tak pod warunkiem, jeśli znów nie trzeba będzie się wstydzić, że ktoś na trybunach propaguje treści antysemickie, nawołuje do nienawiści - mówił prezes Bednarz.
|
Cytat:
|
Jeżeli się okaże, że mecze wyjazdowe cieszą się dużym zainteresowaniem, to weźmiemy pod uwagę organizację transportu na wyjazdy – mówi Maksymilian Michalczak.
|
Cytat:
|
Codziennie prowadzi rozmowy i spotkania dotyczące pozyskania sponsorów. Chodzi nam o to, aby zbudować piramidę sponsorką od najmniejszych sponsorów, po tego, który otrzyma miejsce na koszulce. Pewne firmy już wyrażają zainteresowanie. Ale jak wiemy, w biznesie takie rozmowy muszą potrwać, prosiłbym więc o cierpliwość, a myślę, że z biegiem czasu będziemy mogli informować o konkretnych decyzjach – informuje Maksymilian Michalczak.
|
....a, ale brednie.
dla bednarza i maksia - http://www.youtube.com/watch?v=mPyCZ-nGSIc#t=54
|
|