Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68395
Stary 13.07.2014, 14:15
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ja bardzo przepraszam ,, Tak luźno... " rzuciłem i wcale nie miałem zamiaru na nowo wskrzeszać dyskusji.
Ja też nie. Martwi mnie to, że Wisła ma 10-12 mln długu i łatwego oraz szybkiego wyjścia z sytuacji nie widać, tym bardziej bez wsparcia kibiców. A wkurza, iż doprowadzono do sytuacji, z której nie ma wyjścia, bo całkiem zrozumiałe jest dla mnie, iż klub nie może zgodzić się na szantaż z Bednarzem i jednocześnie to, iż jest on tylko użytecznym zderzakiem, a nie samodzielnym autorem polityki antykibicowskiej.
Odpowiedz cytując