KOMINEK napisał(a):

|
Ja bardzo przepraszam ,, Tak luźno... " rzuciłem i wcale nie miałem zamiaru na nowo wskrzeszać dyskusji.
|
Ja też nie. Martwi mnie to, że Wisła ma 10-12 mln długu i łatwego oraz szybkiego wyjścia z sytuacji nie widać, tym bardziej bez wsparcia kibiców. A wkurza, iż doprowadzono do sytuacji, z której nie ma wyjścia, bo całkiem zrozumiałe jest dla mnie, iż klub nie może zgodzić się na szantaż z Bednarzem i jednocześnie to, iż jest on tylko użytecznym zderzakiem, a nie samodzielnym autorem polityki antykibicowskiej.