Reserve napisał(a):

Po wczorajszym meczu 2 rzeczy mnie niepokoją:
1. Boguski, przy praktycznie każdym kontakcie z piłką usiłował przejść paru Solarzy, po czym wycofywał piłkę do obrony.
2. Czekaj grał strasznie nerwowo, wręcz czasem chaotycznie. Niepotrzebnie bił po autach, nie widział dobrze ustawionych graczy.
|
Czyli wszystko w normie....