Ogryzek napisał(a):

Coś więcej możesz napisać poza "mądrą" kpiną?
Jest to moje luźne przemyślenie i nic więcej. Powiedź tylko dlaczego nagle ni z gruchy ni z pietruchy Bednarz złamał wszystkie ustalenia które miał z SKWK? Wszystko mu pasowało i nagle bum! Po czym ląduje szybko na audiencji u Sienkiewicza? Zbieg okoliczności?
|
Panowie mysle ze nie ma sensu tematu przerabiac od nowa....
Po prostu jeżeli na dzień dzisiejszy znajduja się ludzie którzy bronia tego co się dzieje w klubie,opowiadaja się za Bednarzem,Kapka i reszta ekipy to sa to dla mnie typowi IDIOCI.....