|
Senior Member
Offline
|
|
Kurz
Jaki sens jest obrona w twoim wykonaniu człowieka, który kłamie o kłopotach bogactwa, o tym iż nie ma zaległości płacowych, a jeśli są to na bieżąco są regulowane, człowieka który 2 razy przyczynił sie do braku awansu do europejskich pucharów Wisły Kraków, raz dezintegrując drużynę, ostatnio zaś wywołując konflikt z kibicami.. Twoja obrona Jacka B, jest z góry skazana na porażkę .. bo rzecz nie w tym że przychody spadają , tylko w tym że bez Bednarza sytuacja w klubie byłaby dużo lepsza i to pod wieloma względami.
|
|