Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68382
Stary 12.07.2014, 21:51
W Warszawie obecnie konkurencja jest marginalna (z czarnymi koszulami). Sponsorzy jakoś tam się kręcą (VW, totolotek, sakana itd. czy ten sponsor od zawodników). Problem w tym, że ktoś (czy to zarząd, czy prezes, czy właściciel) żądają uj wie czego. A i tak jest to iles-krotnie więcej niż wpływa obecnie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując