Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6134
Stary 12.07.2014, 20:45
Głowacki:
"To, że są pewne zaległości wiadomo nie od dziś. Wspominałem wiele razy, że zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji klubu i nikt z nas nie robi z tego problemu. Najważniejsze dla nas jest jednak to, by dobrze prezentować się na boisku, a reszta to sprawy drugorzędne. Oczywiście są one ważne, ale pojawił się pomysł jak to wszystko wyregulować – zakończył"
o co chodzi ?
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując