Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68378
Stary 12.07.2014, 19:27
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wierzyć tej stronie to 330 tysiecy euro rocznie brutto
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
http://www.orange.pl/kid,4000003306,...e,article.html
A "coś" grać to może jakiś junior albo Piotr Brożek za ochłapy (pensja grubo poniżej 50 tysięcy euro rocznie) a nie piłkarz którego kupiliśmy za 650 tysięcy euro z pensją 330 tysięcy euro rocznie!
Mitologizujesz. Genkow kosztował 500 tyś euro http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,Genkow-na-wylocie-z-Wisly,wid,15564676,wiadomosc.html?ticaid=113124 , a nie 650. Po drugie według podanego przez ciebie źródła, zarabiał podobnie co Garguła. Pytanie czy Garguła zarabiał w 2011 roku 350 tyś euro (więcej od Genkowa) !?
I wreszcie zanim ktoś będzie deprecjonował jego wartość jako napastnika w Wiśle Kraków, to warto wspomnieć, że wiosną 2011 roku, czyli w pierwszych 14 meczach (w tym 1 w PP) strzelił 7 bramek, czyli gdy mu płacono to robił co do niego należało, dalej kontuzja i jak mu już nie płacono to nic nie grał, mnie to nie dziwi. Zastanawia natomiast kwota którą zarabiał w 2011 roku Ł. Garguła, bo wówczas płacono na czas, więc brał kasę Pan Łukasz, ale za co !?
----
Oddzielną sprawą jest to, czego dokonał z zaległościami w klubie Bednarz ..”chytry traci dwa razy”, to byłaby dobra konkluzja, gdyby to Jacuś na tym tracił, a to przecież strata Wisły, czyli nasza, jeszcze mniej kasy, jeszcze większe problemy naszego klubu. Nadal nie rozumiem, jakim cudem pozwala na taką niegospodarność Cupiał.. Być może w świecie w którym on żyje nie ma Wisły SA, jest tylko Pilch i Bednarz i ich relacja, a raczej manipulacja.
Ostatnio edytowane przez milosz : 12.07.2014 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując