Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68377
Stary 12.07.2014, 18:16
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się nad jednym. Dlaczego mamy takich nieudaczników w klubie ? Pamiętam podobną sytuację w Górniku, oni mieli tam bodajże Strąka (ten który teraz gra w Zawiszy) i właśnie ten grajek inkasował mnóstwo kasy, może nie tyle co Genkov ale jak na Górnika to sporo. Zrobili z nim tak że przesunęli go do rezerw, trenował gdzieś na łąkach, musiał jeździć na jakieś zadupia i w końcu rozwiązali kontrakt za porozumieniem stron i chyba wtedy nie musieli mu nawet nic wypłacać jeśli się nie mylę ... Dlaczego u nas nie mogli tego zrobić z Genkovami i spólką ?
Bardzo dobrze, że tak nie zrobili. Każdy z nas chce, żeby Wisła była profesjonalnym klubem, a to profesjonalne nie jest.
Odpowiedz cytując