Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9734
Stary 12.07.2014, 14:00
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Kase za Chrapka przytula komornik...
Tu komornik przytula, tam UEFA przytula, znowu Mandziara robi problemy, następnie problemy w telefonice, bojkot na trybunach. No i jak ma być dobrze. Jeszcze brandzlowanie się nad pieprzoną legła, dosłownie wszędzie jaka ona to nie bogata, a Wisła bankrut. W....ia już to wszystko! Jeszcze trener niedojda. Cała nadzieja w piłkarzach, że im się w końcu zachce.
Odpowiedz cytując