john_doe92 napisał(a):

|
Z jednej strony, jasne, masz racje. Tylko postaw się na jego miejscu. Jak każdy chcesz grać a trener mówi że jesteś za słaby na ten poziom rozgrywek, nie to że przegrałeś rywalizacje albo że musisz poczekać na swoją szanse, jesteś za słaby. Jak ja bym usłyszał coś takiego to bym pomyślał że trener mnie nie potrzebuje i też bym szukał nowego klubu. Faktem jest też to że źle trafił, bo akurat do klubu który naprawdę urósł w ciągu ostatnich 6 miesięcy i Stolarski raczej nie pogra...
|
Ale przecież wchodząc do drużyny seniorów, grając w niej 1 sezon sam wiesz że na razie jesteś zbyt słaby na grę. Nikt miejsca Ci nie da "bo chcesz". Musisz zapierdalać na treningach żeby dostać swoją szansę.
A nasi skrzydłowi wrócą. W zimie. Gdy nagle okaże się że ktoś doznał kontuzji.