|
I tak może być. Cholera tych juniorow szkoda, porozjeżdżaja się za chlebem, zamiast grać o wysokie cele w Wisle.
Ale nic nie poradzimy na to, powoli trzeba się nastawiać na grę w niższych ligach (w cud powoli przestaję wierzyć).
Łysy będzie miał satysfakcję.
|