Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68370
Stary 12.07.2014, 12:22
I tak może być. Cholera tych juniorow szkoda, porozjeżdżaja się za chlebem, zamiast grać o wysokie cele w Wisle.
Ale nic nie poradzimy na to, powoli trzeba się nastawiać na grę w niższych ligach (w cud powoli przestaję wierzyć).
Łysy będzie miał satysfakcję.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując