Pora pogodzić się z faktami, w obecnej sytuacji jedyne możliwe rozwiązanie to łódzki scenariusz(jedyne co trochę maskuje u nas degrengolade to stadion) czyli albo wzorem Widzewa lecimy do 1 ligi albo wzorem łksu upadamy na dno, przejmuje nas TS i startujemy od 4 ligi... Dramat Ale prawda jest taka ze co okno będzie gorzej i gorzej, aż w końcu zlecimy albo zasłużenie, albo po prostu nie dostaniemy licencji. Smude po skończeniu kontraktu zastąpi jakiś prawdziwek (może Kula wróci

, profesjonalni piłkarze będą sprzedawani/odsylani po skończeniu kontraktu a kadrę będziemy stopniowo coraz bardziej wypełniać juniorami i szrotem... Te ostatnie 2 lata były ciężkie, na początku myślałem ze to tylko sprawa przejściowa ale teraz już się nie łudzę... Smutne zakończenie pięknej przygody.