AntyMod napisał(a):

u lysego Szkodnika jest wszystko mozliwe ...w tym cyrku ktory nam serwuje Cupial, to cos czuje ze jeszcze lepsze jaca beda , przedtem UFA, teraz to .... idol obecnych tłumow na R22 i polowy forum moze wszystko
|
Apogeum szkodanictwa według mnie osiągnął w momencie kiedy wiedział, że finanse się sypią i jednocześnie wyganiał ludzi ze stadionu. Dywersant i tyle.
Poczekajmy jeszcze na rozwiązanei sprawy z innymi przeplaconymi zawodnikami i sen o IV lidze może rzeczywiscie się ziścić.