Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 12.07.2014, 11:10
Teraz Lechia wspomoże biedną Wisłę i wypożyczy jej wychowanków/synów marnotrawnych - Stolarskiego i Buksę...
Gdyby odłożyć na chwilę na bok kłopoty finansowe i konflikt kibiców z Wisłą SA to okazałoby się, że to świetny czas dla klubu żeby zbudować sportowe podwaliny przyszłości. Trzech młodych stoperów terminuje u profesora Głowackiego, Zając i Wójcik podpatrują wyjadacza Brożka, Kuczak i Lech zdobywają doświadczenie u boku Garguły i Stilica.
Wśród wszystkich trawiących Wisłę absurdów największym dla mnie jest wypożyczenie skrzydłowych ze złotej drużyny juniorskiej. Teraz kiedy nie mamy skrzydłowych (Nigeryjczyk i Haitańczyk na wylocie) Kamiński i Kościelniak poszli ogrywać się w niższej lidze...
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
Odpowiedz cytując