|
Jeśli mielibyśmy się uwolnić od wszystkich długów (w tym od długów wobec Cupiała) za grę w IV lidze - to nie jest to taki dramat jak niektórzy myślą. Wtedy jest dopiero szansa na rozwój klubu. Oczywiście inną alternatywą jest nowy właściciel ale Cupiał nie przejawia chęci żeby Wisłę sprzedać.
BTW
Genkow pewnie za swoją drewnianą grę kosił z 350 tysięcy euro rocznie, + odsetki i mamy 400 tysięcy długu. Przy Brożku Genkow to beztalencie jedynie z dobrym wyskokiem a dostał 2 razy tyle ile Paweł Brożek zanim odszedł z Wisły do Turcji. Kto mu tyle dał?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|