Brak Kibiców na stadionie to działania Jacka.
Jak wyobrażasz sobie walkę z Jackiem na stadionie, kiedy po przejściu przez kołowrotek, baa! Nawet po zakupie biletu zarząd macie w dupie bo Ty kupiłeś bilet i kasa do klubu wpłynęła?
Jaki widzisz sens walki na stadionie?